DSC00006

Společnost Abydos s.r.o., která podniká v západním pohraničí, se zabývá především opracováním kovů. Poloha v dotyku s německým trhem jí přináší četné výhody, zároveň však vytváří obrovský konkurenční tlak na pracovní sílu. Nedostatek zaměstnanců zde pociťují ještě víc než jinde v České republice. Nejen o tom jsme hovořili s jednatelkou firmy Dr. Olgou Kupec.

05

Gabriela Křivánková je spoluzakladatelkou a předsedkyní správní rady obecně prospěšné společnosti yourchance, která sídlí v Praze. Před pár lety vstoupila do světa businessu, do světa citlivých vztahů a konání dobrých skutků a své kariéře dala nový směr. Nelituje.

20170713_123512.jpgUmíte si představit jídelníček bez vajec a kuřecího? Bez krůtí šunky a silné slepičí polévky? Vánoce bez cukroví a vánočky, které bez pořádného vajíčka prostě neuděláte? Grilovačku jen z vepřového? Myslím, že ne. A víte, jak se podniká producentům drůbežího masa, vajec, výrobcům krmiv či obalů? Každý by na to asi odpověděl jinak a po svém, podle oboru, který reprezentuje. Souhrnné znalosti má Ing. Gabriela Dlouhá, Ph.D., předsedkyně představenstva Českomoravské drůbežářské unie, z.s.:

Mlekovaszdravi.cz_4.jpgZabývat se zdravou výživou je nejen módní, ale potřebné. K udržení kondice, radosti ze života je pestrá, čerstvá a jednoduchá strava více než vhodná. Však si to přiznejme – když se naobědváme v klidu a sníme „něco“ jednoduššího, je nám lépe, než když do sebe v chvatu cestou odněkud někam naházíme „cosi“ z papírového sáčku. Návrat k osvědčené kultuře stravování, včetně prostých receptur, má své jasné důvody. Ovlivňuje naši pohodu, výkonnost, zdraví. Důležité faktory, o nichž přemýšlíme stále více. Přesvědčen je o tom také Ing. Jíří Kopáček, CSc., předseda Českomoravského svazu mlékárenského. Zeptala jsem se ho:

Aktuální vydání v PDF

Říjen 2017

Otevřít PDF | Prosperita | Fresh Time

Newsletter

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a dostávejte nejnovější vydání Madam Business emailem. Na základě registrace navíc můžete využít 20 % slevu na první inzerci v Madam Business.

Registrací souhlasíte s Podmínkami zasílání a použití služby.

 

Generální partner:

rossmann_239_239

Hlavní partneři:

cesky_porcelan_75_124 manner84_84

Tip Grady

kniha madam zari ok 221

Chcete žít méně hektický a zároveň naplněný život? Pomůže vám tato poutavě napsaná knížka. Ukáže vám, jak si příjemně zjednodušit a zpomalit běh času a zaměřit se na věci, které jsou skutečně důležité. Díky snadným, ale účinným cvičením dokážete nalézt potřebnou chvíli klidu i v tom nejvypjatějším dni.

Instagram

Navštivte také

iprosperita RGB freshtimecz RGB