thumb vdskkuchaka oblkaVaříte rádi? Sledujete trendy v gastronomii? Fandíte fantazii? Pak vám jistě nakladatelství Smart Press není neznámé. Podzim je období, kdy se pomaličku stahujeme z venkovních radovánek a nadšeně se přesouváme do kuchyně, ať už jako zvědaví ochutnavači nebo tvůrci lahodných pokrmů. A tak právě spouštíme se Smart Pressem soutěž o krásné kuchařky, které nesmí chybět ve výbavě žádnému milovníkovi krásného slova, jež pohladí nejen duši, zrak, ale především chuťové pohárky.

Do 30. září jste s námi mohli soutěžit o pěkné ceny, které do soutěže věnovala síť Kids&Us.kidsus
Stačilo správně odpovědět na soutěžní otázku:

Kdo je autorem metody Kids&Us?
b) Natàlia Perarnau

Vylosováni byli 4 výherci, autoři správných odpovědí:

L. Turčina z Brna, F. Cíza z Kostelce nad Černými Lesy, M. Herdová z Prahy a H. Frauenterková z Prahy.

Výhercům gratulujeme a přejeme jim hodně radosti z dárečků!

kids&us.jpgMilí čtenáři, s franšízou Kids&Us jsme pro vás připravili soutěž, díky níž si vaše ratolesti budou moci vyzkoušet výuku cizích jazyků, resp. angličtiny, založenou na principech, jimiž si děti osvojují mateřštinu. Tato metoda má mnoho výhod, hlavní však je, že cizí jazyk žáček integruje do svého penza znalostí a dovedností přirozeně a nenásilně tak, jako by v něm vyrůstal.

gb_fa_ds_cgp_ba_softcontrol_lila_50_0716_693_01.jpgV sortimentu značky se s létem objevilo několik atraktivních novinek. Mezi nimi také řada Soft & Control. Předností těchto antiperspirantů je 48hodinová ochrana, kterou zajistí, aniž by zanechávaly na pokožce nepříjemný pocit. Technologie Dry Oil se stará o jemný pečující účinek, díky němuž bude ochrana před nežádoucím pocením komfortní. Ve složení přitom bylo použito až o 27 % méně aluminiových solí, než tradičně. To vše bez skvrn na oblečení. Celodenní závan svěžesti si můžete dopřát ve dvou variantách - lilii či jasmínu.

logo.jpgDo 31. července jste s námi mohli soutěžit o krásné ceny, které do soutěže věnovala značka Jihlavanka. Stačilo správně odpovědět na soutěžní otázku a připojit k odpovědi také kontaktní údaje.

logo.jpgcrema_hp-mb_500 Jihlavanka je dlouhodobě nejprodávanější značkou pražené kávy na tuzemském trhu, a to nejen díky chuti, která zcela odpovídá zvyklostem českého a moravského spotřebitele, ale i pro optimální vyváženost kvality a ceny. Sortiment značky Jihlavanka je na trhu zastoupen kávou praženou i instantní. V rámci portfolia značky je to konkrétně Jihlavanka Standard Original, která je dlouhodobě nejúspěšnějším výrobkem na trhu pražené kávy v ČR. 

Jizni terasy 1 Renner.jpgDo 25. července jste s námi mohli soutěžit o milý dárek, díky němuž můžete navštívit Wagnerovské slavnosti a nakouknout také do nitra děčínského zámku. Stačilo správně zodpovědět soutěžní otázku:

Aktuální vydání v PDF

Říjen 2017

Otevřít PDF | Prosperita | Fresh Time

Newsletter

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a dostávejte nejnovější vydání Madam Business emailem. Na základě registrace navíc můžete využít 20 % slevu na první inzerci v Madam Business.

Registrací souhlasíte s Podmínkami zasílání a použití služby.

 

Generální partner:

rossmann_239_239

Hlavní partneři:

cesky_porcelan_75_124 manner84_84

Tip Grady

kniha madam zari ok 221

Chcete žít méně hektický a zároveň naplněný život? Pomůže vám tato poutavě napsaná knížka. Ukáže vám, jak si příjemně zjednodušit a zpomalit běh času a zaměřit se na věci, které jsou skutečně důležité. Díky snadným, ale účinným cvičením dokážete nalézt potřebnou chvíli klidu i v tom nejvypjatějším dni.

Instagram

Navštivte také

iprosperita RGB freshtimecz RGB