Vyhledávání:

Tip Grady


hypnoza_autosuchesce_222

 

Zbavte se svých zlozvyků a závislostí, zvyšte si sebedůvěru, zlepšete vztahy s okolím, zvyšte své výsledky! Stačí k tomu jediné - ovládnout umění autohypnózy a autosugesce, díky kterému dokážete přeprogramovat své vnitřní nastavení a převezmete kontrolu nad svým životem. Často si o sobě myslíme, že jsme logicky myslící a racionálně jednající bytosti, ale ve skutečnosti nás pohánějí emoce. Díky hypnóze získáme přímý přístup do pravé mozkové hemisféry, k představivosti a do světa našich emocí. Pomocí sugestivních technik pak dokážeme „přeprogramovat" svou mysl i tělo a převzít nad nimi kontrolu.

 

 

 

 

Generální partner:

rossmann_239_239

Hlavní partneři:

cesky_porcelan_75_124manner84_84

Partneři:

 

 

 

 

Červen

Červen - Martina Děvěrová je ředitelkou Magistrátu hlavního města Prahy a letos získala za svou inspirativní manažerskou práci ocenění v soutěži MANAŽER ROKU 2016, stala se manažerkou odvětví Veřejná správa – představitelé. Tvrdí, že ve veřejné správě jsou ženy výjimečné a že je potřeba, aby se o jejich schopnostech dobře vědělo. Ředitelkou komunikace je v České spořitelně Marta Ťok. Myslí si, že komunikace je o vytváření dobrých vztahů mezi lidmi a naznačuje, že se v bance snaží vidět klienta jako osobnost. Petra Kolínská je náměstkyní primátorky hlavního města Prahy, které vadí byrokracie a nadměrné množství razítek, což je nedůstojné dnešní společnosti. Ředitelkou zahraniční kanceláře CzechTrade v Itálii je Ivana Třosková a má opravdu velký přehled o tom, co dělá business businessem. Otázky pro Marii Zemanovou, generální ředitelku ČSOB Penzijní společnosti, mířily i tentokrát k možnostem spoření a plnění ženských snů i v důchodovém věku. Marcela Syrovátková vede marketing ve společnosti ROSSMANN a má velké cíle i nároky. Jana Hubálková reprezentuje značku Kores, která nás provází od dětských let a letos slaví 130. výročí na trhu.
Stánout číslo >> Online prohlížení | Hlavní rozhovorKvěten

Květen - Marta Nováková, předsedkyně představenstva firmy U & SLUNO, se letos stala absolutní vítězkou soutěže MANAŽER ROKU 2016, obdržela titul Manažerka roku. Jak ji charakterizují kolegové z managementu firmy? Přečtěte si v květnovém vydání Prosperity Madam Business. Penzijní společnost ČSOB je na finančním trhu stále více vidět – Marie Zemanová je jeho generální ředitelkou a ráda hledá nové cesty ke klientům. Andrea Šifnerová se svým partnerem zařídila špičkovou kliniku plastické chirurgie v Praze, stihla být matkou dvou dětí a ještě se postarat o výtečné jméno FORMÉ clinic v zahraničí. Lenka Tomešová je autorkou projektu Inspiromat, který nabízí vzájemnou podporu manažerkám a podnikatelkám prostřednictvím příběhů. Letos se odehrálo již 5. setkání. Moderoval opět Luděk Pfeifer, partner společnosti M.C. TRITON, který nad vším, co ženy dokáží, upřímně žasne. Michaela Dolinová zve na divadelní představení v pražském Semaforu, kde bude přítomna i francouzská kosmetika GERnétic.
Stánout číslo >> Online prohlížení | Hlavní rozhovorDuben

Duben - Hasičská vzájemná pojišťovna má bohatou a obdivuhodnou historii a letos slaví 25 let svých novodobých dějin. Nejen však o tom hovoří předsedkyně představenstva Vladimíra Ondráková, ale zmiňuje také, že je HVP ryze českým subjektem, jehož produktů mohou využít velmi dobře například firmy. Andrea Trčková reprezentuje na českém a slovenském trhu francouzskou kosmetickou značku GERnétic a letos se intenzivně zabývá tím, jak podpořit podnikavost kosmetiček. O společenské odpovědnosti je rozhovor s Marií Jírů, která loni jako majitelka rodinné firmy Centrum andragogiky převzala na pražském Hradě významné ocenění. Cibulák nejen při stolování nezná hranic a hodí se k jakékoli příležitosti, i to připomíná v novém katalogu Vladimír Feix, generální ředitel Českého porcelánu. Kristýna Báčová má na starost provozovnu Světa zdraví v pražských Dejvicích. Se svým týmem už pomohla spoustě lidem zhubnout a nastartovat zdravější životní styl.
Stánout číslo >> Online prohlížení | Hlavní rozhovorBřezen

Březen - Březnové vydání Madam Business otvírá titulní stránka věnovaná tváři špičkové manažerky, generální ředitelky společnosti ABB Czech Republic; Tanja Vainio komentuje technologický pokrok v souvislosti se změnami našeho života, optimisticky obhajuje jeho opodstatněnost, a dává nahlédnout i do svého soukromí: jako matka tří dětí si přesto dokáže udělat i čas sama pro sebe. Světla Prokešová je lektorkou jógy a nabízí obohatit životní styl o jiný úhel pohledu. Elenka Mazurová v roli tiskové mluvčí České průmyslové zdravotní pojišťovny přiblížila atraktivní mobilní aplikaci, která vás může provázet životem, aniž jste klientem uvedené pojišťovny. Hana Lipovská je ekonomkou, jíž právě nyní vyšla v nakladatelství Grada zajímavá publikace nazvaná zbytečně skromně: Moderní ekonomie; stala se hitem nejen mezi mladými, ale zaujala i odbornou veřejnost. Děčínský zámek prochází řadou změn, o kterých v rozhovoru vypráví Iveta Krupičková, jeho ředitelka.
Stánout číslo >> Online prohlížení | Hlavní rozhovor« Předchozí | 1 | 2 | Další »

Vytisknout stránku / Poslat odkaz


Placené materiály jsou označeny symbolem ***.
© 2006-2017 RIX, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Prosperita Madam Business je registrovaná ochranná známka.

Vyrobil Design4net.cz.