Vyhledávání:

Tip Grady


103744-web_213

 

 

 

 

Chcete se osvobodit od každodenní rutiny, ale nevíte, kde začít? Uznávaný autor a podnikatel John Williams vám za pouhých 30 dnů pomůže uskutečnit váš nápad a začít se jím živit - a to i v případě, že jste na nic skvělého doposud nepřišli! Stačí, když se budete svému nápadu věnovat 20 minut denně.

 

Generální partner:

rossmann_239_239

Hlavní partneři:

cesky_porcelan_75_124manner84_84

Partneři:

 

 

 

 

Srpen

Srpen - Madam Business druhého prázdninového měsíce ústy Haliny Trskové z Pojišťovny VZP přináší zamyšlení nad tím, co je to kvalita a jak pojišťovně pomohla soutěž Národní cena kvality ČR. Do filozofie rodinné firmy USSPA a jejího úspěchu na trhu, jež proslula výrobou vířivek, nám dala nahlédnout Kateřina Kadlecová. O starostkách jako manažerkách hovoří Věra Kameníčková, analytička společnosti CRIF-Czech Credit Bureau. Dva rozhovory, s Janou Dostálovou, odbornicí na potravinářství, a Olgou Formanovou, z nakladatelství Smart Press, obohatí naše vědomosti o stravování.
Stánout číslo >> Hlavní rozhovorČervenec

Červenec - Červencová Madam Business přináší tři stěžejní autorské rozhovory s předními podnikatelkami, jejichž firmy rovněž úspěšně exportují do mnoha zemí světa. Jejich business filozofie a nadšení doprovází řada zkušeností, jež mohou inspirovat a motivovat ostatní: Jana Kremlová, Romana Ljubasová a Radka Prokopová jsou osobnostmi s originálními životními příběhy. Ještě jednou jsme se pochlubili úspěchem – oceněním v soutěži Marketér roku. Na stránkách Madam Business najdete také naši bylinkovou anketu uspořádanou pod patronací Jarmily Podhorné a její firmy NADĚJE. V příštím vydání se dozvíte, jakou odpověď vybrala a kterou autorku ocenila malou pozorností.
Stánout číslo >> Hlavní rozhovorČerven

Červen - Martina Děvěrová je ředitelkou Magistrátu hlavního města Prahy a letos získala za svou inspirativní manažerskou práci ocenění v soutěži MANAŽER ROKU 2016, stala se manažerkou odvětví Veřejná správa – představitelé. Tvrdí, že ve veřejné správě jsou ženy výjimečné a že je potřeba, aby se o jejich schopnostech dobře vědělo. Ředitelkou komunikace je v České spořitelně Marta Ťok. Myslí si, že komunikace je o vytváření dobrých vztahů mezi lidmi a naznačuje, že se v bance snaží vidět klienta jako osobnost. Petra Kolínská je náměstkyní primátorky hlavního města Prahy, které vadí byrokracie a nadměrné množství razítek, což je nedůstojné dnešní společnosti. Ředitelkou zahraniční kanceláře CzechTrade v Itálii je Ivana Třosková a má opravdu velký přehled o tom, co dělá business businessem. Otázky pro Marii Zemanovou, generální ředitelku ČSOB Penzijní společnosti, mířily i tentokrát k možnostem spoření a plnění ženských snů i v důchodovém věku. Marcela Syrovátková vede marketing ve společnosti ROSSMANN a má velké cíle i nároky. Jana Hubálková reprezentuje značku Kores, která nás provází od dětských let a letos slaví 130. výročí na trhu.
Stánout číslo >> Online prohlížení | Hlavní rozhovorKvěten

Květen - Marta Nováková, předsedkyně představenstva firmy U & SLUNO, se letos stala absolutní vítězkou soutěže MANAŽER ROKU 2016, obdržela titul Manažerka roku. Jak ji charakterizují kolegové z managementu firmy? Přečtěte si v květnovém vydání Prosperity Madam Business. Penzijní společnost ČSOB je na finančním trhu stále více vidět – Marie Zemanová je jeho generální ředitelkou a ráda hledá nové cesty ke klientům. Andrea Šifnerová se svým partnerem zařídila špičkovou kliniku plastické chirurgie v Praze, stihla být matkou dvou dětí a ještě se postarat o výtečné jméno FORMÉ clinic v zahraničí. Lenka Tomešová je autorkou projektu Inspiromat, který nabízí vzájemnou podporu manažerkám a podnikatelkám prostřednictvím příběhů. Letos se odehrálo již 5. setkání. Moderoval opět Luděk Pfeifer, partner společnosti M.C. TRITON, který nad vším, co ženy dokáží, upřímně žasne. Michaela Dolinová zve na divadelní představení v pražském Semaforu, kde bude přítomna i francouzská kosmetika GERnétic.
Stánout číslo >> Online prohlížení | Hlavní rozhovor« Předchozí | 1 | 2 | Další »

Vytisknout stránku / Poslat odkaz


Placené materiály jsou označeny symbolem ***.
© 2006-2017 RIX, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Prosperita Madam Business je registrovaná ochranná známka.

Vyrobil Design4net.cz.