Vyhledávání:

Tip Grady


103744-web_213

 

 

 

 

Chcete se osvobodit od každodenní rutiny, ale nevíte, kde začít? Uznávaný autor a podnikatel John Williams vám za pouhých 30 dnů pomůže uskutečnit váš nápad a začít se jím živit - a to i v případě, že jste na nic skvělého doposud nepřišli! Stačí, když se budete svému nápadu věnovat 20 minut denně.

 

Generální partner:

rossmann_239_239

Hlavní partneři:

cesky_porcelan_75_124manner84_84

Partneři:

 

 

 

 

Jaká odpověď zvítězila  v naší bylinkové anketě

Jaká odpověď zvítězila v naší bylinkové anketě

8.8.2017

Bylinky mají velkou moc. A ten, kdo si jich váží a umí je využívat podle léty umocňovaných pravidel, dělá pro svou kondici mnoho dobrého. Skutečnost, že o bylinky a jejich účinky se zajímá stále více nadšenců, dělá radost i Mgr. Jarmile Podhorné, majitelce firmy NADĚJE z Brodku u Konice. Právě tato žena disponuje neuvěřitelnými znalostmi o rostlinách a jejich léčivých účincích, její bylinné tinktury a další přípravky jsou vyhledávané stále větším množstvím lidí. I proto jsme uskutečnili naši červencovou bylinkovou anketu nazvanou Zdraví a krása na dosah ruky... z přírody právě pod její záštitou.

Podnikatelky a manažerky odpovídaly na otázku, zda věří bylinkám a zda je používají v kuchyni, kosmetice či při zdravotních potížích. Odpovědi se sešly překrásné, psané doslova srdcem. Všechny oslovené mají k bylinám vřelý vztah. Ze sedmi příspěvků si Jarmila Podhorná měla vybrat jeden, a jeho autorku odměnit. Výherkyní se stala Soňa Pražáková, majitelka prodejny s přírodní kosmetikou Nella. Obdržela reprezentativní balíček výrobků a pozvání do bylinného ráje, tedy bylinné a pupenové zahrady, světového unikátu, které Jarmila Podhorná se svým týmem zbudovala a jeho dary využívá právě k výrobě svých preparátů. Soně Pražákové gratulujeme a přejeme s bylinkami krásné léto. Jarmile Podhorné děkujeme za spolupráci a čas, který naší anketě věnovala.  (red)

Soňa Pražáková byla odměněna za nejlepší odpověď. Gratulujeme! Anketa prokázala, že bylinky přinášejí radost a pohodu a do života podnikatelek a manažerek patří

Mgr. Jarmila Podhorná, ikona světa bylinek,

majitelka firmy NADĚJE

Vytisknout stránku / Poslat odkaz


Placené materiály jsou označeny symbolem ***.
© 2006-2017 RIX, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Prosperita Madam Business je registrovaná ochranná známka.

Vyrobil Design4net.cz.